Suplování:   Pondělí 22.1.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Podlahová Olga

..

Cho

Cho

Jur

Jur

..

     

Bobačíková Tereza

-

Rot

Rot

Blc

Prů

Koš

-

-

-

Laštovičková Tereza

Zou

Zou

Zou

Zou

-

-

     

Pavlíková Jana

..

Hru

-

Jur

-

..

     

Přibylová Radka

Bot

Bot

Bot

Bot

..

....

     

Vichrová Věra

     

Men

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Podlahová Olga

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Balcárková Martina

4.hod

supl. (Bob)

6.A (6A1s)

(25DÍ)

 

Botorková Irena

1.hod

spojeno (Při)

TV

1.B

(40TĚ)

 
 

2.hod

spojeno (Při)

ČJ

1.B

(511A)

 
 

3.hod

spojeno (Při)

ČS

1.B

(511A)

 
 

4.hod

spojeno (Při)

AJ

1.B

(511A)

 

Filipová Martina

5.hod

změna

AJ

4.A

(534A)

 
 

5.hod

odpadá

AJ

5.B

 

zrušeno

Hrušková Dana

2.hod

spojeno (Pav)

AJ

3.A (A3Pa)

(603A)

 

Chovanec Milan

2.hod

spojeno (Pod)

I

5.B

(78IN)

 
 

3.hod

spojeno (Pod)

I

5.B

(78IN)

 

Juračková Jitka

1.hod

navíc

ČJ

5.B

(655A)

 
 

2.hod

navíc

ČS

4.A

(534A)

 
 

2.hod

odpadá

M

4.A (4As2)

 

zrušeno

 

3.hod

změna

ČS

4.A

(534A)

 
 

4.hod

supl. (Pod)

M

5.A

(655A)

 
 

4.hod

spojeno (Pav)

M

5.B

(655A)

 
 

4.hod

odpadá

ČS

4.A

 

zrušeno

 

5.hod

supl. (Pod)

TV

5.A

(40TĚ)

 
 

5.hod

navíc

TV

5.B

(40TĚ)

 
 

5.hod

odpadá

ČS

4.A

 

změna hodiny

Košková Eva

6.hod

supl. (Bob)

TV

8.A (8dív)

(40TĚ)

 

Laštovičková Tereza

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Lenzová Pavla

2.hod

odpadá

M

4.A (4As1)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

M

4.A

(534A)

 

Mengler Jaroslav

4.hod

supl. (Vich)

D

7.A

(857A)

 

Pavlíková Jana

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Průcha Vlastimil

5.hod

supl. (Bob)

6.A (6A1s)

(25DÍ)

 

Přibylová Radka

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Rottová Adriana

2.hod

supl. (Bob)

TV

9.B (9dív)+

(40TĚ)

 
 

3.hod

supl. (Bob)

TV

3.A

(40TĚ)

 

Zoubková Jana

1.hod

supl. (Laš)

ČJ

2.A

(492A)

 
 

2.hod

supl. (Laš)

ČJ

2.A

(492A)

 
 

3.hod

supl. (Laš)

M

2.A

(492A)

 
 

4.hod

supl. (Laš)

HV

2.A

(492A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

TV

 

(40TĚ)

spojí

Botorková Irena

(Při)

 

2.hod

ČJ

 

(511A)

spojí

Botorková Irena

(Při)

 

3.hod

ČS

 

(511A)

spojí

Botorková Irena

(Při)

 

4.hod

AJ

 

(511A)

spojí

Botorková Irena

(Při)

 

5.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Při)

2.A

1.hod

ČJ

 

(492A)

supluje

Zoubková Jana

(Laš)

 

2.hod

ČJ

 

(492A)

supluje

Zoubková Jana

(Laš)

 

3.hod

M

 

(492A)

supluje

Zoubková Jana

(Laš)

 

4.hod

HV

 

(492A)

supluje

Zoubková Jana

(Laš)

3.A

2.hod

AJ

A3Pa

(603A)

spojí

Hrušková Dana

(Pav)

 

3.hod

TV

 

(40TĚ)

supluje

Rottová Adriana

(Bob)

4.A

2.hod

ČS

 

(534A)

navíc

Juračková Jitka

 
 

2.hod

M

4As1

 

odpadá

 

(Len)

 

2.hod

M

4As2

 

odpadá

 

(Jur)

 

3.hod

ČS

 

(534A)

změna

Juračková Jitka

 
 

4.hod

M

 

(534A)

navíc

Lenzová Pavla

 
 

4.hod

ČS

   

odpadá

 

(Jur)

 

5.hod

AJ

 

(534A)

změna

Filipová Martina

(Jur)

5.A

1.hod

ČJ

 

(655A)

navíc

Juračková Jitka

 
 

1.hod

TH

   

odpadá

 

(Pod)

 

4.hod

M

 

(655A)

supluje

Juračková Jitka

(Pod)

 

5.hod

TV

 

(40TĚ)

supluje

Juračková Jitka

(Pod)

 

6.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Pod)

5.B

1.hod

ČJ

 

(655A)

navíc

Juračková Jitka

 
 

1.hod

TH

   

odpadá

 

(Pav)

 

2.hod

I

 

(78IN)

spojí

Chovanec Milan

(Pod)

 

3.hod

I

 

(78IN)

spojí

Chovanec Milan

(Pod)

 

4.hod

M

 

(655A)

spojí

Juračková Jitka

(Pav)

 

5.hod

TV

 

(40TĚ)

navíc

Juračková Jitka

 
 

5.hod

AJ

   

odpadá

 

(Flp)

 

6.hod

ČS

   

odpadá

 

(Pav)

6.A

4.hod

6A1s

(25DÍ)

supluje

Balcárková Martina

(Bob)

 

5.hod

6A1s

(25DÍ)

supluje

Průcha Vlastimil

(Bob)

7.A

4.hod

D

 

(857A)

supluje

Mengler Jaroslav

(Vich)

8.A

6.hod

TV

8dív

(40TĚ)

supluje

Košková Eva

(Bob)

9.A

2.hod

TV

9dív

(40TĚ)

supluje

Rottová Adriana

(Bob)

9.B

2.hod

TV

9dív

(40TĚ)

supluje

Rottová Adriana

(Bob)

Lyžařský kurz pro I. stupeň
Ve škole výuka takto:
1.A,B (Bot) - rozvrh podle 1.A
5.A,B (Jur) - rozvrh podle 5.A
ostatní třídy dle suplování

 

Zpracováno v systému Bakaláři