2014 - den 1

2014 - Aktuality ze Švýcarska - 1. den

• Děti a paní učitelky odjely v 6.00 hodin ráno.

Pokaždé, když jedeme do Thierachernu, sledujeme, kdy se objeví první známá otázka "KDY UŽ TAM BUDEM"? V roce 2012 jsme dojeli rekordně daleko a děti se začaly ptát až na 660 km cestování (asi 150 km před cílem), což považujeme za rekord.

• První zprávy z letošní cesty hovoří o tom, že tato otázka padla již na 450 km cesty, takže kousek za polovinou. Cesta je dlouhá.
  • Cesta probehla v pohode, dorazili jsme presne na ohlasenou 18. hodinu. Zitra jedeme do hor a do vodni elektrarny - uplne dovnitr (program pro dospělé). Co budou delat deti, to se dovime v pondeli.
  • K veceri bylo vynikajici grilovane hovezi a veprove maso, dva salaty a cervene italske vino.

Další zprávy zase zítra (pokud dorazí). Foto - přivítání u školy.