2014 - den 3

2014 - Aktuality ze Švýcarska - 3. den

(Z deníku paní učitelky Vichrové)

Dneska jsme byli dopoledne ve skole - byla jsem na hodine siti a vyrobila jsem si tasticku na tuzky :-) a taky na anglictine. Ve sportu deti nezklamaly - ve fotbalu 1., ve florbalu byli 2. a ve volejbalu 3. Odpoledne jsme si uzivali v Bernu - Rosengarden jsou v plnem kvetu, pocasi bylo nadherne, takze jsme piknikovali na travniku s vyhledem na stare mesto.

Vecer bylo predstaveni Christophovy kapely ve skole a my jsme kelimkovali Cup song - na to, ze jsme nemeli ani jednu zkousku s kapelou to dopadlo dost dobre a mame to natocene :-)

Jestli vyjde pocasi, tak snad zitra vyrazime na Oschinensee :-) zatim v to vsichni doufame.