2012 - Aktuality ze Švýcarska - 6. den

Dnes je poslední den ve Švýcarsku. Včerejší večer strávili žáci ve školním klubu, kde se bavili při diskotéce. Ráno bylo ve znamení loučení. Autobus byl sice připraven odjet v 7.00, ale již tradičně není možné jen tak nasednout a odjet. Za ty dva týdny (jeden u nás a jeden ve Švýcarsku) děti navázaly většinou velmi pěkná přátelství a pro mnohé bylo velmi těžké se rozloučit. Samozřejmě došlo i na slzy, které mnohým dívkám trochu rozmázly make up a oči jim uschly až na dálnici za Bernem. Únavu střídala nuda, horko, sekající se video, nevolnost, nouzová zastávka na WC a později už převládala touha po domovu. Díky všem našim žákům za jejich vzornou reprezentaci školy a našeho města. Díky všem učitelům, kteří žáky doprovázeli a předali je v pořádku rodičům. A zítra? Realita všedních dnů ve škole. Takže snad za 2 roky.