Charakteristika MŠ

Charakteristika MŠ

Jsme MŠ s nejdelší tradicí ve městě. Do budovy Mateřské školy nastoupily první děti 1.4. 1956.  Od roku 2009 je školka po celkové rekonstrukci. Jsou vyměněna okna, vstupní dveře, budova je zateplena, má novou fasádu a střechu.
V MŠ je zapsáno 84 dětí ve věku od 3 do 7 let a ty jsou rozděleny do tříd podle věkových skupin. MŠ  je vybavena potřebným zázemím.
Jsou zde tři třídy, dvě stálé lehárny a tělocvična. Každá třída má samostatnou šatnu pro děti, samostatné sociální zázemí s dostatečnou kapacitou pro stávající počet dětí. Celé sociální zařízení bylo v srpnu 2010 kompletně zrekonstruované a vybavené novou sanitární keramikou.
Součástí Mateřské školy je školní výdejna, která slouží pouze pro účely MŠ. Ke školní budově navazuje rozlehlá školní zahrada.
MŠ se nachází v klidné okrajové části města, je velmi blízko lesa a ostatní přírody. Mateřská škola je sloučené pracoviště se Základní školou, školní družinou a školní jídelnou.

Aktuality

Den otevřených dveří

6.12.

v sobotu 15. 12. 2018 zveme všechny rodiče současných i budoucích školáků do školy.

Prázdninové aktivity školy 2017

28.4.

informace o kurzech, táborech, přihlášky ke stažení

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.