Setkání s předškoláky

Setkání s předškoláky

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Již dvakrát přišli předškoláci společně se svými rodiči na odpolední setkání do školy, aby si vyzkoušeli svoji připravenost před zápisem do 1. třídy, seznámili se s učitelkami školy a poznali školní prostředí. Pomoc dětem nabídly i žákyně 7. C při sestavování skládaček, stavění puzzle či ovládání interaktivní tabule. Ukázaly dětem jak správně a rychle proběhnout slalomem nebo dávaly záchranu při cvičení na žebřinách.

Dětem i jejich rodičům se hned napoprvé ve škole zalíbilo, protože jsme se s mnohými setkali při další schůzce. Ta měla název Afrika a děti zpívaly, tančily a hádaly neobvyklé hádanky o zvířatech žijících   na tomto kontinentě.

Ve čtvrtek 21. listopadu děti čeká zábavné modelování a básničky.

Zveme všechny děti, které půjdou v lednu k zápisu k nakouknutí do naší školy třeba tento nebo ještě i příští čtvrtek 28. 11. a to vždy od 16:30 hod. A příště nezapomeňte cvičební obuv – čekají vás trampolínky!

Pavla Lenzová

Aktuality

Zápis do 1. třídy

21.2.

se uskuteční ve středu 11. dubna a ve čtvrtek 12. dubna 2018, vždy od 10.00 do 17.00.

Projekt pro předškoláky

25.10.

20. 3. 2018 od 16. 30 začíná třetí díl projektu pro předškoláky "Nebojte se velké školy"..

Rozvrhy na školní rok 2017/2018

3.9.

Byly zveřejněny rozvrhy na školní rok 2017/2018

Prázdninové aktivity školy 2017

28.4.

informace o kurzech, táborech, přihlášky ke stažení

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.