škola v přírodě

Škola v přírodě 2014

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

pátek 30. 5. - zprávy z Kletečné:   Ráno se podařilo všechno sbalit a rozloučili jsme se s místem, které bylo čtyři dny naším náhradním domovem. Během dopoledne jsme se v pořádku vrátili zpět do školy, kde už čekali netrpěliví rodiče. Naprostá většina dětí byla i přes nevlídné počasí školou v přírodě nadšena.

čtvrtek 29. 5. - zprávy z Kletečné:   Od včerejší noci stále prší, prší a prší. Třídy, které měly naplánovaný výlet do Pelhřimova ho v pohodě uskuteční, protože pojedou autobusem. Ti, kteří měli mít pěší výlety,musí volit náhradní program v táboře. Ale to nikomu náladu nezkazí. Večer se budeme pomalu balit.

Je 17.30, v Kletečné stále prší. Mladší žáci, kteří se právě vrátili od autobusu z výletu se suší a za chvilku půjdou na večeři. Páťáci vyzráli na počasí pobytem v budově a zábavnými aktivitami. Například zajímavými reklamními slogany.

středa 28. 5. - zprávy z Kletečné:   Dnes bylo velmi příjemné dopoledne. Svítilo sluníčko a proběhl dětský den. 
Páťáci si pro ostatní připravili soutěže a všechny děti byly spokojeny, některé dokonce nadšeny. Všichni si dopoledne užili, jen odpoledne tradičně sprchlo, ale každý má mít pláštěnku, a proto se nenecháme ničím rozhodit.
Večer byl jen pro statečné - stezka odvahy. Všichni se s tím vypořádali se ctí.

úterý 27. 5. - zprávy z Kletečné:   Zatím vše v požádku. Někomu se trochu stýská, ale to už ke škole v přírodě patří. Žádný pláč nezaznamenán. Trochu pršelo. Dnes se páťáci chystají na pěší výlet do nedaleké obce Želiv. Dorazila i fotka areálu. 

1. zprávy z Kletečné:   Všechny děti, které se v Sezimově Ústí před školou nalodily do autobusů, dorazily v pořádku do svého přechodného bydliště. Proběhlo ubytování a v tuto chvíli probíhá první oběd v novém prostředí. Foto se nepodařilo pro špatné připojení odeslat.

Aktuality

Zápis do 1. třídy

21.2.

se uskuteční ve středu 11. dubna a ve čtvrtek 12. dubna 2018, vždy od 10.00 do 17.00.

Projekt pro předškoláky

25.10.

20. 3. 2018 od 16. 30 začíná třetí díl projektu pro předškoláky "Nebojte se velké školy"..

Rozvrhy na školní rok 2017/2018

3.9.

Byly zveřejněny rozvrhy na školní rok 2017/2018

Prázdninové aktivity školy 2017

28.4.

informace o kurzech, táborech, přihlášky ke stažení

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.