1. den nového školního roku

1. den nového školního roku

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Vítejte v novém školním roce. Nový rok startujeme na novém webu. Kromě toho je ve škole několik málo změn. Během prázdnin jsme instalovali další 4 interaktivní tabule a nic nebrání tomu, aby se hodiny staly opět zajímavější jak pro žáky tak i pro učitele. Došlo k drobným úpravám školního a klasifikačního řádu, došlo k úpravě školního vzdělávacího programu. Změnila se trochu i organizace vyučování. Délku první přestávky (velké) jsme prodloužili na 20 min. Děti chodí na svačinky. Tím se celé vyučování o 5 min posunulo. Je zde několik nových tváří v pedagogickém sboru i mnoho nových žáků.

Dovolte mi, abych popřál všem žákům naší školy úspěšný start do nového školního roku a učitelům spoustu nápadů, jak děti během roku zaujmout a naučit. Rodičům přeji, aby měli plno radosti ze všech (byť nepatrných) úspěchů svých dětí.

Petr Peroutka

Aktuality

Rozvrhy na školní rok 2019/2020

29.8.

Byly zveřejněny rozvrhy na školní rok 2019/2020

Zápis do 1. třídy

1.3.

se uskuteční ve středu 3. dubna a ve čtvrtek 4. dubna 2019, vždy od 10.00 do 17.00.

Den otevřených dveří

6.12.

v sobotu 15. 12. 2018 zveme všechny rodiče současných i budoucích školáků do školy.

Prázdninové aktivity školy 2017

28.4.

informace o kurzech, táborech, přihlášky ke stažení

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.