Soutěž T - Profi

Talenty pro firmy T - Profi

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

 O vítězi rozhodovala odborná porota. Hodnotila nejen funkčnost a kvalitu soutěžního výrobku, ale také spolupráci týmu. Na jeho splnění bylo potřeba 2,5 hodiny podle pravidel soutěže, a proto bylo potřeba si práci dobře zorganizovat. I tak porota musela kvůli náročnosti čas prodloužit na konečných 3,15 hodiny.

Letošního ročníku se zúčastnilo 10 českých týmů a 2  rakouské.  Každý tým tvořilo 7 členů: 3 žáci ze střední školy, 3 žáci ze ZŠ a dospělý kapitán. Ten mohl žáky odborně vést a radit. Naše škola se již tradičně účastní v týmu Brisk spolu se studenty z Centra odborné přípravy /COP/ Sezimovo Ústí a našimi páťáky. Letos nás úspěšně reprezentovali David Mihálik, František Jiroušek a Eliška Smutníková.

Úkolem bylo vytvořit garáž s funkčním otvíráním a zavíráním dveří. Práce byla náročná nejen na montáž, ale i na vytvoření funkčního programu a sestavení el. obvodu.

Tým BRISK obsadil v těžké konkurenci krásné 5. místo, což by se nepodařilo bez odborné připravenosti studentů COP a šikovnosti páťáků. Za to patří všem velké poděkování. Jsme rádi, že patříme do tohoto týmu.  Zažili jsme tak náročný den, ale plný nádherných a nezapomenutelných zážitků.

Pavla Lenzová

Aktuality

Rozvrhy na školní rok 2019/2020

29.8.

Byly zveřejněny rozvrhy na školní rok 2019/2020

Zápis do 1. třídy

1.3.

se uskuteční ve středu 3. dubna a ve čtvrtek 4. dubna 2019, vždy od 10.00 do 17.00.

Den otevřených dveří

6.12.

v sobotu 15. 12. 2018 zveme všechny rodiče současných i budoucích školáků do školy.

Prázdninové aktivity školy 2017

28.4.

informace o kurzech, táborech, přihlášky ke stažení

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.