přespolní běh 2019

Přespolní běh

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

 První zastávkou byl areál odpočinkové zóny Komora, kde se tradičně uskutečnil přespolní běh. Za slunečného počasí děti závodily napříč všemi ročníky na tratích od 800 m (nejmladší kategorie děvčat I. stupně) do 2 200 m (nejstarší kategorie chlapců II. stupně). Početnou výpravu vyslala i naše škola - 26 závodníků. Nejlepšího umístění mezi chlapci dosáhli mladší ze II. stupně, kteří obsadili 6. příčku z celkového počtu 16 družstev. Nejlepším umístěním děvčat bylo 9. místo (z 15) mladších žákyň. 

Kamil Černý 

 

 

Aktuality

Zápis do 1. třídy

18.3.

se letos uskuteční 7. 4. a 8. 4. 2021 vždy od 10.00 do17.00

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.