Basketbal 2023

Basketbal chlapci

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:
Starší kategorie (8. + 9. třída) musela za svými soupeři cestovat do sportovní haly v Soběslavi, kde se turnaj konal. A prostředí to pro naše barvy přívětivé nebylo. Po jedné výhře nad gymnáziem ze Soběslavi a čtyřech porážkách (Planá nad Lužnicí, Tábor - Helsinská, Chýnov a Soběslav Edvarda Beneše) v základní skupině se naše družstvo utkalo v zápase o konečné umístění se ZŠ Jistebnice. Ve vyrovnaném zápase zradila náš výběr koncovka a podlehl svému soupeři v poměru 2:6. Celkově naše výkony stačily na konečné 12. místo.
 
O den později sehrála svůj turnaj také mladší kategorie (6. + 7. třída). Hostitelským městem byl tentokrát Tábor. Konkrétně tělocvična sportovní haly Mír, kde se na třech hřištích odehrál souběžně i turnaj dívek. Naše škola však v této kategorii zastoupení neměla. Ani mladším chlapcům se nedařilo výrazně lépe. Průběh turnaje téměř kopíroval výsledky "starších". Po třech prohrách v základní skupině a dvou těsných porážkách v nadstavbové části se jako rozhodující zápas ukázal souboj se ZŠ Jistebnice. V "odvetě" brala tentokrát vítězství v poměru 8:4 naše škola, což stačilo pouze na konečné 8. místo.
 
Kamil Černý

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.