Dobří holubi se vracejí

Dobří holubi se vracejí

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Je velice milé vidět, jak žáci naší školy využívají své znalosti angličtiny. Mezi nimi a studenty z Edisona vzniklo jakési přátelství. Nejen, že studenti za nimi přišli do Sezimova Ústí, nejen, že někteří žáci přišli za nimi do Tábora k ubytovně, ale dokonce Ibrahim a Haseeb dorazili přímo do školy a byli velice potěšeni aktualizací našich panelů s fotografiemi. Přišli se rozloučit a už je čeká návrat do svých domovin. Mějte se pěkně, přátelé, a děkujeme Vám.

JM

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.