Pohár rozhlasu 2023

Pohár rozhlasu 2023

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:
 První akcí v novém kalendářním roce je tradičně Pohár rozhlasu, který bývá pro řadu závodníků zároveň jedinou přípravou na červnový Atletický přebor Táborska. A pěknými výkony se prezentovaly i naše děti. Z celkových 18 účastníků stojí za připomenutí výkony hned několika z nich. Třetím místem ve svém rozběhu na 60 m se prezentovala Hana Slabá. Stejného úspěchu dosáhla i štafeta na 4x60 m ve složení Jiráček, Slabý, Hubáček, Křížek. Prvně jmenovaný dosáhl ještě na další úspěch. Ve skoku vysokém obsadil celkově osmou příčku z 26 závodníků, přičemž ve startovní listině figuroval jako nejmladší závodník. Skok daleký se povedl Liamu Kohoutovi, který dokončil závod na celkovém sedmém místě z 32 závodníků. Pochvalu si však zaslouží i ostatní žáci, kteří naši školu reprezentovali.
 
Kamil Černý 
 

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.