Štafetový běh

Štafetový běh

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Soutěžilo se ve společné štafetě 8x100 metrů čtyř děvčat a čtyř chlapců ve dvou kategoriích. Závěrem soutěže byla štafeta na 8x200 metrů, kde startovali z každé kategorie dva chlapci a dvě děvčata. Součet všech tří štafet se započítával do celkového hodnocení.

A právě náš tým vybojoval ve všech kategoriích cenné kovy (3x zlatá medaile, 1x bronzová) a to zajistilo naše vítězství a následný postup do krajského kola, které se bude konat 15.5.2015 v Českých Budějovicích. Doufáme, že i tam nezklameme a skončíme na stupních vítězů. To ale obnáší pravidelný trénink a zlepšování našich předávek. Tak nám držte palce J

Andrea Smetanová

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.