Výtvarná soutěž

Kouzelný anděl

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

 

Děti z výtvarného kroužku naší školy se zúčastnily výtvarné soutěže Kouzelný anděl. Jak už název napovídá, tématem prací bylo vytvořit svou představu kouzelného anděla za použití jakékoliv techniky. Mezi sty soutěžními díly získaly práce našich žáků hezká umístění. Práce Báry Chudé a Kláry Obecovské dosáhla na čtvrté místo a dílo Elišky Zelendové a Simony Černuškové skončilo na místě pátém.

Vyhlášení výsledků proběhlo v pátek 9. listopadu v Kulturním domě v Soběslavi během akce Kreativ Soběslav. Na vyhlášení jsme vyjeli s celým výtvarným kroužkem naší školy. Soběslavský „Národ“ zaplnily stánky s výtvarnými potřebami a výrobky všeho druhu. Téměř u každého stánku byla také možnost něco malého si vlastnoručně vyrobit. Děti si tak vyzkoušely enkaustiku, pletení z pediku, navlékání korálků, filcování, aranžování nebo si mohly vyrobit vlastní svícen. A tak jsme si domů odváželi mimo cen ze soutěže spoustu malých vlastnoručně vyrobených drobností. Také spoustu nápadů a inspirace na techniky, které na výtvarném kroužku rozhodně vyzkoušíme.

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.