Zápisky z Nových Hutí - 2. den

Zápisky z Nových Hutí - 2. den

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Po domluvě nás zdejší skibus odvezl od lyžárny přímo k pokladně ski areálu Zadov a zase nás odvezl, jak jsem avizoval včera. Nebojte se, rodičové, děti hlady nestrádají. V balíčku byl řízek s chlebem a chleba se šunkou, jablko a sušenka. V 15 hodin jsme stihli teplou čočkovou polévku. Překvapilo mě, jak jí v porovnání se školní jídelnou mnoho nezbylo. Že by šumavský vzduch dělal chuť k jídlu?

Dnes jsme měli i zranění, ale informováni byli ti, kterých se to týká, tak se nemusíte znepokojovat. Pan učitel Průcha vše zajistil na svahu a paní učitelka Lenzová vše vyřešila s lékaři.  Toho času je situace stabilizovaná. Pár stehů to spravilo.

Jinak celý den padal sníh - chvílemi více, chvílemi méně, je ho tu již okolo 20 cm.

Přikládám opět nějaké momentky pořízené na svahu i v době relaxace - zápasníky sumo. (Závěrečná fotka není po domovní prohlídce, ale po hledání čepice na jednom chlapeckém pokoji, abychom mohli jít na procházku. Vidíte, že pokoje jsou prostorné, na většině čtyřlůžáků jsou tři obyvatelé.)

JM

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.