Vichrová Věra

Mgr. Věra Vichrová


Vyučované předměty:
na I. stupni:                                      na II. stupni:  AJ, D, HV, VV

 

E mail:

vichrova.zssu@seznam.cz

 

U všech předmětů budu zadávat vždy témata na celý týden. Výukové materiály, prezentace a pracovní listy děti najdou ve svých třídách na "Škole v pyžamu", kam mi je také budou posílat ke kontrole.

9.AB angličtina

Tento školní rok začneme tam, kde jsme v 8. ročníku skončili - lekce 2D v učebnici. Zaměříme se na gramatické jevy a komunikaci. na úrovni pre-intermetiate. Během roku zvládneme minulý čas průběhový v kombinaci s prostým, zpřesníme používání členů, seznámíme se s časem předpřítomným, pasívem...

9.AB Dějepis

V devátém ročníku se budeme zabývat dějinami 20. století u nás i ve světě a měli bychom se dostat až k problémům nedávné minulosti a současnosti. Hodnotit budu opět systémem fajfka - křížek a děti mají možnost opravovat si nepovedené testy.

8.ABC angličtina

Od tohoto školního roku jsme vytvořili nové skupiny podle jazykové úrovně žáků.  V naší skupince dokončíme poslední lekci v učebnici Project 2 a navážeme třetím dílem. Ten pak budeme používat až do konce 9. ročníku.. Zopakujeme si přítomné a minulé časy, které děti probíraly v...

7.AB Angličtina

V naši skupině budeme hodně opakovat a provcičovat.Zaměříme se na zvládnutí základního učiva.

8.ABC dějepis

Tento školní rok učím opět všechny tři třídy v ročníku :). Hodnotit budu tradičně systémem "fajfka - křížek" a děti mají možnost opravovat si nepovedené testy. Navážeme na zámořské objevy, kterými jsme dokončili 7. ročník a budeme pokračovat od 16. století až po 1. světovou válku.

Přílohy ke stažení

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.