Akce školy

Akce školy:

Jsme si velmi dobře vědomi, že škola by neměla být pouze místem povinností, strachu ze zkoušení, úkolů a známkování, ale i místem zábavy, her, smíchu, netradičního soutěžení, výletů a dobrého soužití s kamarády i učiteli.
Akce, které pravidelně organizujeme, se již staly neodmyslitelnou součástí nejen našeho školního života, ale některé se staly tradičními pro širokou veřejnost.

Všechny akce (školní projekty) jsou součástí našeho školního vzdělávacího programu a rozvíjejí žáky v mnoha oblastech - kreativita, komunikace, řešení problémů, plánování, zpětná vazba, ...

Zde jsou uvedeny akce, které jsou trvale zahrnuty v ročním plánu školy. Drobné akce a školní projekty najdete v měsíčním plánu školy, v aktualitách či na stránkách jednotlivých tříd.