škola v přírodě

Školní rok 2023/2024

 

 

Škola v přírodě 2014

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

pátek 30. 5. - zprávy z Kletečné:   Ráno se podařilo všechno sbalit a rozloučili jsme se s místem, které bylo čtyři dny naším náhradním domovem. Během dopoledne jsme se v pořádku vrátili zpět do školy, kde už čekali netrpěliví rodiče. Naprostá většina dětí byla i přes nevlídné počasí školou v přírodě nadšena.

čtvrtek 29. 5. - zprávy z Kletečné:   Od včerejší noci stále prší, prší a prší. Třídy, které měly naplánovaný výlet do Pelhřimova ho v pohodě uskuteční, protože pojedou autobusem. Ti, kteří měli mít pěší výlety,musí volit náhradní program v táboře. Ale to nikomu náladu nezkazí. Večer se budeme pomalu balit.

Je 17.30, v Kletečné stále prší. Mladší žáci, kteří se právě vrátili od autobusu z výletu se suší a za chvilku půjdou na večeři. Páťáci vyzráli na počasí pobytem v budově a zábavnými aktivitami. Například zajímavými reklamními slogany.

středa 28. 5. - zprávy z Kletečné:   Dnes bylo velmi příjemné dopoledne. Svítilo sluníčko a proběhl dětský den. 
Páťáci si pro ostatní připravili soutěže a všechny děti byly spokojeny, některé dokonce nadšeny. Všichni si dopoledne užili, jen odpoledne tradičně sprchlo, ale každý má mít pláštěnku, a proto se nenecháme ničím rozhodit.
Večer byl jen pro statečné - stezka odvahy. Všichni se s tím vypořádali se ctí.

úterý 27. 5. - zprávy z Kletečné:   Zatím vše v požádku. Někomu se trochu stýská, ale to už ke škole v přírodě patří. Žádný pláč nezaznamenán. Trochu pršelo. Dnes se páťáci chystají na pěší výlet do nedaleké obce Želiv. Dorazila i fotka areálu. 

1. zprávy z Kletečné:   Všechny děti, které se v Sezimově Ústí před školou nalodily do autobusů, dorazily v pořádku do svého přechodného bydliště. Proběhlo ubytování a v tuto chvíli probíhá první oběd v novém prostředí. Foto se nepodařilo pro špatné připojení odeslat.