Letní tábor Valcha 1.7.-5.7.2013

Školní rok 2023/2024

 

 

Valcha 2013

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

V pondělí 1.7. po deváté hodině jsme úspěšně dorazili na rekreační středisko Valcha u Počátek, kde se jako každým rokem koná náš školní letní tábor. Ubytovali jsme se a vyrazili si prohlédnout Počátky. Večer se konala tradiční diskotéka na přivítanou.

Úterý 2.7. - dopoledne jsme si udělali výlet do lesa. Došli jsme ke studánce, kde jsme si naplnili lahve s pitím. Potém jsme si zahráli v lese různé hry, postavili domečky pro lesní skřítky a zvířátka nebo čistili potůček. Po obědě připravili deváťci sportovní odpoledne pro menší děti plné her a soutěží. Větší děti si zahrály turnaj ve vybíjené. Po večeří následovalo vyhodnocení a odměny.

Středa 3.7. - dnes jsme strávili celý den v Pelhřimově. Nejdříve jsme si prohlédli historické centrum a potom jsme se přesunuli do místního plaveckého bazenu. Děti si užily relaxační centrum, dětský bazen i venkovní dětské hřiště.

Čtvrtek 4.7. - máme odpočinkový den. Čeká nás procházka v lese a využití přilehlého sportovního areálu. Na večer se ještě naposledy zajdeme podívat do Počátek a užijeme si závěrečnou diskotéku. A ráno HURÁ DOMŮ!