Atletický přebor 2022

Atletický přebor Táborska

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:
Ten čeká již v červnu další fáze rekonstrukce. Po hlavní budově tentokrát generální oprava atletické dráhy. Příští školní rok se tedy můžeme těšit na krásné výkony na novém povrchu! Výprava naší školy byla rozdělena na dvě skupiny. Třiadvacetičlennou skupinu 1. stupně a deset závodníků 2. stupně. Největším úspěchem mladších závodníků bylo 2. místo Tadeáše Hrachovce, který v hodu kriketem poslal míček na značku 31, 4 m. Za vítězným závodníkem zaostal o 42 cm. Menší skupina starších dětí byla o poznání úspěšnější. Za zmínku stojí 8. místo Ondřeje Hubáčka v běhu na 1 500 m, přičemž ve svém semifinálovém rozběhu skončil druhý a dále 7. místo Eliáše Cicvárka ve skoku do dálky (4, 99 m). Největšího úspěchu však dosáhl Honza Jiráček, který se výkonem 1, 49 m umístil ve skoku do výšky na 2. místě! Ale i ostatní reprezentanti školy zaslouží za své výkony pochvalu. 
Kamil Černý

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.