Dopravní soutěž mladých cyklistů 2015

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2015

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Dalších výborných výsledků dosáhli žáci naší školy v krajském kole dopravní soutěže v Prachaticích.Tam postoupili s jasnou bodovou i dovednostní převahou po vítězství v kole okresním/získali jsme všechna 1.místa v jednotlivcích/. Své dovednosti si poměřovali s ostatními soutěžícími v jízdě na dopravním hřišti, jízdě zručnosti, práci s mapou, ve znalosti pravidel silničního provozu a v dovednostech poskytování první pomoci. Přestože počasí nám moc nepřálo, obsadilo družstvo v mladší kategorii skvělé 2. místo a starší zůstali jen o příčku níže, tedy 3. Navíc umístění jednotlivců se pohybovala kolem "bramborového" 4. místa. Jen Monika Tajtlová z 5. A se dokázala prosadit na 3. místo v kategorii mladších děvčat a odnesla si také další pěknou cenu od hlavního sponzora Besip.

Naštěstí zázemí soutěže nám umožnilo přečkat déšť v suchu a teple a tak jsme mohli vyčkat slavnostního vyhlášení spolu a v dobré náladě. Tento tým umí nejen vzít za práci, ale umí se spolu i dobře bavit a podpořit se.

Za to vše bych jim chtěla osobně poděkovat. I za chvíle strávené při celoročním tréninku. Doufám, že nám zachováte přízeň i v příštím roce! Škoda, že se s námi loučí Anička Kratošková, která byla pravidelnou podporou týmu již od první třídy. Přejeme hodně úspěchů při studiu na střední škole!

A kdo že tvořil ten široký tým až do konce: Viki Doležálek, Dan Cimpa, Robert Kostlán, Monika Tajtlová, Klára Hrubá, Kristýna Kliková, Petra Kubecová, Ondra Rychlý, Tereza Šímová, Anička Kratošková

Užijte si prázdniny!

       Pavla Lenzová

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.