Dopravní soutěž mladých cyklistů 2015

Školní rok 2023/2024

 

 

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2015

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Dalších výborných výsledků dosáhli žáci naší školy v krajském kole dopravní soutěže v Prachaticích.Tam postoupili s jasnou bodovou i dovednostní převahou po vítězství v kole okresním/získali jsme všechna 1.místa v jednotlivcích/. Své dovednosti si poměřovali s ostatními soutěžícími v jízdě na dopravním hřišti, jízdě zručnosti, práci s mapou, ve znalosti pravidel silničního provozu a v dovednostech poskytování první pomoci. Přestože počasí nám moc nepřálo, obsadilo družstvo v mladší kategorii skvělé 2. místo a starší zůstali jen o příčku níže, tedy 3. Navíc umístění jednotlivců se pohybovala kolem "bramborového" 4. místa. Jen Monika Tajtlová z 5. A se dokázala prosadit na 3. místo v kategorii mladších děvčat a odnesla si také další pěknou cenu od hlavního sponzora Besip.

Naštěstí zázemí soutěže nám umožnilo přečkat déšť v suchu a teple a tak jsme mohli vyčkat slavnostního vyhlášení spolu a v dobré náladě. Tento tým umí nejen vzít za práci, ale umí se spolu i dobře bavit a podpořit se.

Za to vše bych jim chtěla osobně poděkovat. I za chvíle strávené při celoročním tréninku. Doufám, že nám zachováte přízeň i v příštím roce! Škoda, že se s námi loučí Anička Kratošková, která byla pravidelnou podporou týmu již od první třídy. Přejeme hodně úspěchů při studiu na střední škole!

A kdo že tvořil ten široký tým až do konce: Viki Doležálek, Dan Cimpa, Robert Kostlán, Monika Tajtlová, Klára Hrubá, Kristýna Kliková, Petra Kubecová, Ondra Rychlý, Tereza Šímová, Anička Kratošková

Užijte si prázdniny!

       Pavla Lenzová