florbal chlapci starší 2022

Florbal chlapci starší

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:
 
Chlapecký turnaj rozehráli nejdříve starší žáci (výběry 8. a 9. tříd). Poprvé v historii se turnaj uskutečnil v nově zrekonstruované hale Mír v Táboře na centrálním kurtu s tribunou jejíž kapacita je více než 500 diváků. Našemu výběr však nová hala mnoho štěstí nepřinesla. Po jedné výhře 3:1 nad ZŠ Jistebnice a třech prohrách v základní skupině se naši žáci utkali o konečné 9. a 10. místo se ZŠ z Mladé Vožice. Po vyrovnaném průběhu hry v samotném závěru překlopil soupeř vítězství na svojí stranu v poměru 2:1. Po těsných prohrách v krásném sportovním prostředí bylo 10. místo jen slabou záplatou.
 
Kamil Černý

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.