Fotbal Malšice 2019

Fotbal Malšice

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:
 V konkurenci 14 škol bojoval o nejvyšší stupínky i výběr z naší školy. Ve třech skupinách se utkala družstva každý s každým, aby v nadstavbové části proti sobě nastoupila družstva ze stejných umístěních. Po jedné prohře o gól v základní skupině zbyla na náš výběr střetnutí mezi "druhými" a boj o nepopulární 4. místo. Přes velké zklamání byla po dvou jasných výhrách nad Jistebnicí (2:0) a Chotovinami (5:0) cenou útěchy alespoň bramborová medaile. Za zmínku ještě stojí vyzdvihnout celkový kolektivní výkon, který ještě podtrhuje aktivní skóre 14:1.
 
 
Kamil Černý

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.