Fotbal starší 2023

Fotbal chlapci starší

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:
 Na 2 fotbalových hřištích na Soukeníku v Sezimově Ústí se muselo odehrát celkem 51 zápasů, abychom poznali vítěze turnaje. Výběr naší školy reprezentovalo 9 žáků z 8. a 9. třídy. Při pohledu na výsledkovou listinu to nebyl příliš vydařený turnaj. Naše družstvo si během turnaje připsalo pouze jednu bezbrankovou remízu z úvodního utkání se ZŠ Mikuláše z Husi. V ostatních utkáních přes veškerou snahu a bojovnost vyšlo bodově naprázdno. Za zmínku však stojí výkony dvougólového střelce z utkání se ZŠ Jistebnice Ondřeje Hubáčka a brankáře Jan Jiráčka, kteří byli po celý turnaj našimi nejaktivnějšími hráči.
 
Kamil Černý

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.