McDonald´s cup mladší 22

McDonalds´a Cup mladší 2022

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:
Své reprezentanty tam měla také naše škola. Za zmínku stojí, že v našem výběru byly také dvě dívky (Vanesska Tomková a Karin Pekárková), které svými výkony za chlapci nijak nezaostávaly. Tradičně se nejdříve odehrály zápasy v základní skupině, kde náš výběr nepoznal chuť vítězství a bojoval tak v zápasech o konečné 16. - 23. místo. O poznání lepší zápasy jsme sehráli právě v této skupině. Po dvou jednobrankových výhrách (Čekanice, S.Ú. Švehlova) a jedné remíze (Bechyně F. K.) jsme se loučili s turnajem na konečném 16. místě.
Kamil Černý

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.