odznak všestrannosti 2023

Školní rok 2023/2024

Odznak všestrannosti 2023

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:
 Náročná sportovní soutěž, kde si své schopnosti v 5 disciplínách (trojskok snožmo, hod medicinbalem, skákání přes švihadlo, kliky a volitelný dribling s míčem / běh na 1 000 m) otestovalo i 12 reprezentantů z naší školy. Závodili jednotlivci i družstva jednotlivých škol. V kategorii družstev jsme obsadili celkovou 6. příčku. Mezi jednotlivci byli ve svých kategoriích nejvíce vidět Matěj Kotek (celkově 6. místo) a Hana Slabá (také 6. místo). Největšího úspěchu však dosáhl Ondřej Hubáček, který se svými výkony kvalifikoval do krajského finále Odznaku všestrannosti, které hostil stadion Mír v Táboře. A byl to pro Ondru povedený den! Na závodníky tentokrát čekalo rovnou 6 disciplín (60 m běh, hod míčkem, skok do dálky, shyby, leh-sed, dribling / 1000 m běh). Vyrovnané výkony a čas 3:15 (3. místo) v běhu na 1 000 m vynesly našemu reprezentantovi konečné 14. místo z celkového počtu 54 závodníků z celého kraje. Gratulujeme! A všem ostatním děkujeme za krásné sportovní výkony a těšíme se na další sportovní akce.