ovov 2022

Školní rok 2023/2024

OVOV 2022

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:
Náročná sportovní soutěž čekala na konci dubna vybrané děti základních škol. Odznak všestrannosti, s původním delším názvem Odznak všestrannosti olympijských vítězů, založili dva zlatí olympijští medailisté v desetiboji Robert Změlík a Roman Šebrle. Hlavním cílem odznaku je všestranný sportovní rozvoj žáků. Děti čekalo celkem pět disciplín - trojskok, švihadlo, hod medicinbalem, kliky a pátá volitelná disciplína - běh na 1000m/driblign. Naši školu reprezentovalo celkem 13 závodníků od 5. do 9. třídy. Vůbec nejlepšího umístění z celé výpravy dosáhl Martin Pecher, který se ve své kategorii umístil na celkovém 2. místě a kvalifikoval se tak do krajského kola! Nejlepší závodnicí naší školy byla Marie Houdková, která ve své kategorii obsadila celkové 5. místo. Všichni reprezentanti školy si zaslouží velkou pochvalu!

Všem zúčastněným děkujeme za neuvěřitelné výkony a těšíme se na další  sportovní akci.