Párty s knihou

Noční párty s knihou

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Dne 16.11.2011 se uskuteční tradiční akce pro žáky 2. stupně - nočná párty. Tentokrát s knihou. Celá párty se ponese v duchu řeckého bájesloví. Zalistujte proto knihou Eduarda Petišky

"STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI"

a vytvořte si zajímavou kostýmovou kreaci. Na jediný večer se tak můžete proměnit v bohy, obludy, víly a záhadné bytosti z řecké mytologie. Kostým bude opět  podmínkou vstupu na párty.

S podrobnostmi budou žáci včas seznámeni.

 

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.