přespolní běh 2019

Přespolní běh

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

 První zastávkou byl areál odpočinkové zóny Komora, kde se tradičně uskutečnil přespolní běh. Za slunečného počasí děti závodily napříč všemi ročníky na tratích od 800 m (nejmladší kategorie děvčat I. stupně) do 2 200 m (nejstarší kategorie chlapců II. stupně). Početnou výpravu vyslala i naše škola - 26 závodníků. Nejlepšího umístění mezi chlapci dosáhli mladší ze II. stupně, kteří obsadili 6. příčku z celkového počtu 16 družstev. Nejlepším umístěním děvčat bylo 9. místo (z 15) mladších žákyň. 

Kamil Černý 

 

 

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.