Setkání s předškoláky

Setkání s předškoláky

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Již dvakrát přišli předškoláci společně se svými rodiči na odpolední setkání do školy, aby si vyzkoušeli svoji připravenost před zápisem do 1. třídy, seznámili se s učitelkami školy a poznali školní prostředí. Pomoc dětem nabídly i žákyně 7. C při sestavování skládaček, stavění puzzle či ovládání interaktivní tabule. Ukázaly dětem jak správně a rychle proběhnout slalomem nebo dávaly záchranu při cvičení na žebřinách.

Dětem i jejich rodičům se hned napoprvé ve škole zalíbilo, protože jsme se s mnohými setkali při další schůzce. Ta měla název Afrika a děti zpívaly, tančily a hádaly neobvyklé hádanky o zvířatech žijících   na tomto kontinentě.

Ve čtvrtek 21. listopadu děti čeká zábavné modelování a básničky.

Zveme všechny děti, které půjdou v lednu k zápisu k nakouknutí do naší školy třeba tento nebo ještě i příští čtvrtek 28. 11. a to vždy od 16:30 hod. A příště nezapomeňte cvičební obuv – čekají vás trampolínky!

Pavla Lenzová

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.