Soutěž v modelování

Vyhráli jsme soutěž v modelování

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Děti z prvního stupně naší školy se zúčastnily soutěže v modelování z mléčné hmoty. Jako téma si vybraly zvířátka v zologické zahradě. Tvořily děti a paní učitelky od první do páté třídy. Společně pak sestavily celou ZOO. Jejich vítězné dílo je do konce tohoto týdne ke shlédnutí společně s ostatními soutěžnými díly v galerii Cukrářství u Veselých v Táboře.                                                                                                                                

Aktuality

Rodiče vítáni

31.10.

Získali jsme značku Rodiče vítáni, která je udělována školám, které splňují kritéria partnerské a přátelské komunikace.

Přihlášky

30.8.

V dokumentech ke stažení najdete přihlášku do ZŠ, přihlášku do MŠ, přihlášku ke stravování a další dokumenty.

Včely ve škole

14.6.

Dne 16. května 2012 se do školy po mnoha letech opět vrátily včely.

Smlouva s rodiči

27.2.

Naše škola se účastní projektu MŠMT "Ověřování individuálních výchovných plánů", tzv. smlovy s rodiči. Více v projektech.