zápisky z hor 2023

Školní rok 2023/2024

 

 

Zápisky z hor 2023

Základní a mateřská škola 9. května Sezimovo Ústí:

Pondělí 2. ledna 2023

Zdravíme rodiče. Zatím vše v pořádku. 

Jsme rádi, že jsme mohli i v takovýchto podmínkách lyžovat. Máme radost ze začátečníků, všichni dokážou udělat oblouk. Celkově je sjezdovka samá nástraha, občas se objeví krtina, ale když si žáci najdou cestu.... smiley

 

Úterý 3. ledna 2023

Podle fotek sice vidíte, že kromě sjezdovky již nikde není žádný sníh, ale areál Kobyla stále ještě jede. Už jsou z náš všech lyžaři a již téměř všichni jezdí oblouky. I začátečníci se na dnešní odpolední program vypraví o kousek výš.

Středa 4. ledna 2023

V noci trochu přituhlo, vlekaři se snaží udržet sjezdovku za každou cenu, a tak nahoře přibylo trochu technického sněhu. Posunuli jsme si oběd na 14. hodinu a od 11.30 byla sjezdovka jenom naše. Děti se kromě sjezdování dostatečně vyblbly - posuďte sami. Teď se chystáme na procházku a sladká tečka bude v cukrárně. Jinak opravdu nikde jinde sníh není. Ve stráni náš hotel Zadov.

Čtvrtek 5. ledna 2023

Celou noc pršelo, veškerý sníh, na kterém se dalo lyžovat, je pryč. Pršelo i celé dopoledne. Žáci se zabavili v hotelu společenskými hrami. Po obědě jsme vyrazili na vycházku na Pláně. Večer bylo o zábavu postaráno z vlastních zdrojů. Většina dětí promyslela společenské aktivity na závěrečný večer. 

Zítra máme zde oběd a autobus pro nás má přijet kolem poledne. Domníváme se, že JIŽ KOLEM 14. HODINY BUDEME V SEZIMOVĚ ÚSTÍ. 

Za všechny J. Mengler